Kalevi Tenniseklubi väljakutel toimuvad juulis 63. seenioride meistrivõistlused

Seenioride meistrivõistlused on aastate jooksul kujunenud oluliseks sündmuseks Kalevi Tenniseklubi kalendris. Need võistlused mitte ainult ei edenda tennisekultuuri ja -kirge, vaid pakuvad ka suurepärast võimalust kohtuda teiste tenniseentusiastidega ning luua tugevaid sõprussuhteid.

Kalevi Tenniseklubil on hea meel, et 13-16. juulil toimuvad Kalevi väljakutel traditsiooniliselt 63. Seenioride meistrivõistlused vanuseklassis 30+ kuni 50+. See on suurepärane võimalus kogenud tennisesõpradel võistelda ja näidata oma oskusi inspireerivas võistluskeskkonnas.

Vanuseklassis 30+ kuni 50+ osalevad mängijad saavad võistelda mitmes erinevas kategoorias, sealhulgas üksikmängus, paarismängus ja segapaarismängus. Oodatud on nii amatöörid kui ka kogenud mängijad, kellel on võimalus näidata oma tehnikat ja osavust erinevates mängustiilides.

Registreerimine 63. seeniorite meistrivõistlustele on juba avatud. Kõik huvitatud mängijad on oodatud osalema ja kogema tennise võistluspõnevust Kalevi Tenniseklubi väljakutel. Olge valmis näitama oma oskusi, nautima suurepärast tenniseatmosfääri ning looma unustamatuid mälestusi.

Kalevi Tenniseklubi soovib kõikidele osalejatele edu võistlustel ning innustab tenniseentusiaste ühinema selle põneva ja kauaoodatud spordisündmusega.

Rohkem infot leiad seeniortennise uuelt lehelt https://seeniortennis.ee/