Oluline teave parkimise kohta Kalevi tenniseklubi hoovis!

Soovime teid teavitada olulistest muudatustest parkimiskorralduses Kalevi tenniseklubi hoovis. Hetkel toimuvad hoovis ehitustööd, mis mõjutavad parkimisvõimalusi klubikülastajatele. Kahjuks on parkimiskohtade arv hetkel piiratud ning soovime pakkuda alternatiivseid parkimisvõimalusi.

Juhime tähelepanu, et Herne tänaval kehtib kesklinna tasuline parkimistsoon. Selle vältimiseks soovitame kasutada Herne tänava Kalmistu parklat, kus saate parkida parkimiskellaga kuni 1,5 tundi tasuta. Samuti on võimalus parkida Kalevi staadioni ees asuvas Staadioni tänava parklas, kus parkimiskellaga saab parkida 3 tundi tasuta. Palume parkimisel kindlasti kasutada parkimiskella ning hoida see nähtaval kohal.

Et teie külastus oleks võimalikult mugav, soovitame parkida Kalevi staadioni väravate lähedale, kust viib otsetee Poolametsa pargi kaudu Herne väljakutele. Jalutuskäik Herne väljakuteni võtab umbes 2-3 minutit.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, mis on seotud hetkel toimuvate ehitustöödega. Oleme pühendunud parimate parkimisvõimaluste leidmisele ning teeme kõik endast oleneva, et tagada teie meeldiv ja sujuv külastus Kalevi tenniseklubi.